Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"K i M" z siedzibą w Czarnkowiu /k. Połczyna Zdroju,

specjalizuje się w przetwórstwie ryb morskich i słodkowodnych oraz ich sprzedaży na rynku europejskim i aktualnie na polskim. Konfekcja,...

Towary handlowe – mrożone – to ryby całe, tusze, filety i porcje. Aby uzyskać aktualną ofertę prosimy o kon...

Rybka na obiad, śniadanie czy przyjęcie - znajdziesz tutaj przepisy na każdą okazję!

...

Co robimy?

"K i M" z siedzibą w Czarnkowiu /k. Połczyna Zdroju,

specjalizuje się w przetwórstwie ryb morskich i słodkowodnych oraz ich sprzedaży na rynku europejskim i aktualnie na polskim. Konfekcja, przetwarzanie, porcjowanie sprzedaż ryb morskich.

Przedstawicielstwo w Krakowie.

 

Firma istnieje na rynku od 1996 roku. 

Specjalizacja: ryby morskie i słodkowodne: Karmazyn, Dorsz, Czarniak, Plamiak, Morszczuk, Halibut, Łosoś oraz Sandacz, Okoń, Płoć, Szczupak. 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i doskonałą znajomość rynku dostawców,

w naszej ofercie znajdują się ryby mrożone bezpośrednio na morzu, co daje gwarancję doskonałej jakości i optymalnej świeżości towaru, wdrożony w firmie system kontroli HACCP, oznacza, że produkty oferowane przez naszą firmę zachowują higieniczną czystość i są stale kontrolowane, zarówno w zakresie przechowywania, jak i transportu, oferujemy wysoką jakość oferowanych produktów i rzetelną informację na ich temat. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, ciesząc się statusem firmy przyjaznej środowisku. 

Dostosowujemy produkcję indywidualnie do potrzeb naszego Klienta.